Home Tapes

Kuidagi on see kriis toonud minus välja igatsuses oma teismeliseaastate järgi. Näen tänaval neid noori, kes on armunud või siis lihtsalt on kevad ja see vabadusehõng, mis alati esimese kuiva mättaga saabus ja siis mul kihvatab. Ma arvan, et ma olen kade.

Ja ma ei saa aru miks, sest ma olen oma elus punktis, kus kõik on… hästi. Ma olen rahul enda ümbrusega ja ma olen rahul sellega, kes minust on saanud. Ma olen rahul sellega, et töö on stabiilne aga deidid kaootilised, et lapsed on suured aga nad on minu nägu, et ma saan praegu kodus olla ja toimetada, et.

Ja siis ma olen kade, sest mul ei ole lähiajal või ehk üldse kunagi eriti palju võimalusi istuda suvalise bussi peale, sõita koos parima sõbraga suvalisse peatusesse ja seal raudteesilla peal üleval istudes ja jalgu kõlgutades viimase klapitud raha eest ostetud õlut juua.

Sest mu parim sõber on nüüd paranenud alkohoolik ja mulle isegi enam ei maitse õlu.

Aga. Ma arvan, et see lugu meeldiks teismelisele siilile ka.

Üks kommentaar “Home Tapes

  1. Jaanika ütles:

    Teadsa, see on mingi imelik kevad. Sest et mul on ka praegu sellised kihvatused. Et tahaks joosta, saba seljas. Istuda suvalisse hipiseltskonda ja lasta klapitud õllel ringi käia. Lihtsalt jõlkuda linna peal, ükskõik, millise. Minna kohta, kus pole käinud, seal hängida ja ilusatele inimestele kelmikaid pilke saata. Ja pärast kirjutada päevikusse pikki postitusi sellest, keda nägid ja mis ei juhtunud, aga mis oleks võinud juhtuda.

    Praegune teadmatus on esile kutsunud nostalgia teismeliseteadmatuse ees. Et kõik teed olid lahti. Ei tea, mis saab, aga see oligi lahe, sest siis oli kõik võimalik. Praegune teadmatus on hirmutav. Vastutus on. Teismelisena oli uljust rohkem ja vastutust… noh… ainult hetke eest, kui sedagi. Stabiilsus on see, mida ma hilisteismelisena igatsesin, aga praegu, stabiilsena, tahaks aeg-ajalt süüdimatu olla :)

    P.S: See suvalisse kohta bussiga sõitmine ja raudteesillal õlle joomine on igati tehtav! Noh, ka õluta. Ka mõne teise inimesega. Või üksinda. Fakt on see, et on tehtav. See pole enam see, aga ikkagi. Mitte nagu paljud teised nostlalgilised kihud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s