Asjadest ja inimestest

27867849_1318661858269647_2354153056011842947_n

Aegajalt jagab Word Porn mingeid tsitaate, mille peale mul sügaval sisimas kihvatab. See vist nende edu alus ongi. Ehk siis viimased nädalad olen ma peamiselt tundnud enda sees, kui valus mul selle pärast on, et meil välja ei tulnud, hoolimata sellest, kui palju ma pingutasin. Ja et kõige nõmedam asi maailmas on tülitseda inimesega, kellest sa oled just lahku läinud, edasi täpselt seda sama tüli, mille pärast te lahku läksite. Ja et kuna meil oli koos nii palju toredaid aegu, siis ma juba igatsen teda ja ilmselt hakkan veel rohkem igatsema. Ja et ühest suhtest teise hüpata on katastrofaalne, aga… äkki õnnestub?

Advertisements

2 thoughts on “Asjadest ja inimestest

  1. Rents ütles:

    Mul on iga eksiga nii olnud, et lahku minnes mõtlen, et “kuidas ometi, iial ei saa üle” – ja kuue kuu pärast tagasi vaadates mõtlen, et “miks ometi, oleks võinud varem lahkuda”. Aeg annab arutust.

  2. Kadi ütles:

    Tõesti! Aeg annab arutust ja mõne kuu pärast tagasi vaadates ei ole kõik enam nii tume ja võimatu ja valus. Ja sina oled ju supernaine ja kõikvõimas ja üdini imetlusväärne, et you can do it.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s