Kuidas ma Paavot kurja madratsi käest päästsin

Meie voodi andis otsad juba pikemat aega tagasi. Külgmine raam paindus peaaegu pooleks ja enne, kui te arvate sama, mis kõik mu roppsuudest sõbrad, siis ei – see ei olnud paaristöö tagajärg, vaid üks meist astus voodile, et kapi otsast matkavarustust kätte saada ja sinna ta läks. Ilmselgelt universumi vihje öelda, et matkavarustuse jaoks on vaja paremat kohta. Paavo nutika poisina parandas voodi ära sellega, et nihutas sinna alla posu raamatuid, aga ma ei tea kas mu varbad on harkis või on mul neid kuus – igatahes mina tagusin pidevalt oma varbaid vastu seda kuhja ja lõpuks sai mul siiber ning otsustasin voodi koost lahti võtta.

Tehtud – mõeldud. Upitasime veel madratsi seina najale, et saaks korra voodi alt ka puhtaks teha ja Paavo arvas, et nüüd on hea hetk selg vastu madratsit toetada ja natuke tahvlis tuhnida. Mina läks raami teise tuppa transama ja mässasin lapsi magama panna ja pesin köögis nõusid ja… korraga tegi mu telefon tirlimpsti.

“Ma ei saa välja. Kas sa palun tuleks ja tõstaks natuke madratsit?”

Kortsutasin kulmu, läksin vaatama ja tõepoolest – üle suure ja tugeva Paavo laius suur ja lai madrats. Kui olin naermise lõpetanud, upitasin selle püsti ja mees pääses taas vabadusse.

Aga muidu – meil on voodiotsad (ja katkine raam) üle, kui keegi soovib. Parandada ausalt ei näe mõtet, ma pigem mõtlen mõne muu põneva aseme peale.

4 kommentaari “Kuidas ma Paavot kurja madratsi käest päästsin

 1. Glacier ütles:

  Ma reaalselt olen olnud olukorras, kus “paaristöö” tulemusel voodi kokku vajus. Kui me suutsime hüsteerilise naermise lõpetada, siis mees parandas voodi ära ja siiani magame samas voodis.

 2. Nell ütles:

  Jäta peats alles ja muretse madratsi alla paar kaubaalust (ei olevat hea madratsit otse põrandale panna, õhk peab vahele jääma) ja ongi jälle uus hea ning pigem purunematu voodi.

  • Natasha Bluu ütles:

   Meil on tegelikult magamistuba nii väike, et ma mõtlen pigem lahtikäiva diivani ja kattemadratsi peale. Hetkel mahub sisse ainult voodi ja nt tule põlema panemiseks peab jalgadega voodisse ronima, muud moodi paigutust planeering ei võimalda. Ehk siis igal juhul on 160×200 latakas liiga suur, kaubaaluste lahendus ei võimaldaks ka seal all midagi ladustada, mida me seni tegime.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s