Minu asjad

Kessu kirjutas. Käisin nüüd toast tuppa ja vaatasin ja mitte ühtegi asja ei hakanud silma. Vb hakkan ma käegakatsutavatest asjadest võõranduma, ei tea.

Välja prinditud paberilipakas (ma tean, kuidas õige on, aga eelistan ikka lipakaid :P) riiuliserval. “Tuhkatriinumängu” piletid. Ma sain! Minu suvi lõpeb seekord 19. oktoobril, kui selle suveetenduse ära näen. Juba sellest ajast kui ma lugesin keskkooli ajal läbi “Hermaküla” ja vaatasin fotosid mainitud lavastusest olen ma tahtnud seda näha ja nüüd siis. Hoopis teisel ajal, teises teatris ja teiste näitlejatega… aga midagi peab ikka sama ka olema.

Tänase päeva avastus – netiraadio.ee. Ma saan rahulikult magada kuulata, sest pisike asi, kellest kunagi saab suur, magab. Ma jumaldan ta vasakus põses olevat naerulohku!

Suurem “asi” läks täna esimest päeva pärast pikka suve lasteaeda ja kuigi ma olen olnud tüdinud ja väsinud nendest pikkadest päevadest, kus iga sekund peab 100% endast andma… ma natuke igatsen ka neid. Eks me hakkame puhkepäevi tegema, et saa käia “seiklemas” ja mänguväljakul.

Muide, ma JUMALDAN mänguväljakuid! Mina olengi see ema, kes ise tundide kaupa kiigub ja kõik liumäed ise järgi proovib. Lisaks olen ma ka see, kellele suvi on liiga palav, kuum ja igav. Nüüd tunnen ma ennast palju paremini, sest õhus on jahedust ja lehed on kollased. Sügis! Sissejuhatus pikka ja kurnavasse talve, et siis tuleks mu lemmik – kevad. Kõige oma lõputu pori, mudamättalõhna ja esimeste tärkavate libledega.

Aga ühesõnaga, asjadest. Minu tass ilma milleta ma ei saa. Muide, minu sooviks oleks rohkem asju… aga need tassid paistavad olevat müügilt kadunud. Kas keegi on kuskil näinud? Viit tahaks juurde.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s